agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ZOTAC przedstawia nowego, cichego peceta z serii C – ZBOX CI329 nano

ZOTAC przedstawia nowego, cichego peceta z serii C – ZBOX CI329 nano

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery stacjonarne / 2018-05-21 08:16:15

Firma ZOTAC Technology zaprezentowała jeszcze bardziej wydajny i energooszczędny komputer z serii ZBOX Mini PC – ZBOX CI329 nano. Ten najnowszy model komputera wyposażony został w procesor firmy Intel o kodowej nazwie Gemini Lake ze zintegrowanym modułem graficznym Intel UHD Graphics. Dzięki temu zapewniono wydajność, która pozwala na swobodne wykonywanie codziennych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty elektronicznej, słuchanie muzyki lub oglądanie materiałów wideo z serwisów streamingowych, a także na wykonywanie zadań nie wymagających dużej wydajności w całkowitej ciszy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Komputer ZBOX CI329 nano wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Intel N4100, który zapewnia wyjątkowo wysoką efektywność energetyczną bez kompromisów związanych z mocą obliczeniową i wydajnością. Przy dużym obciążeniu, procesor ten zużywa zaledwie do 13 watów mocy i pobiera tylko 6 watów w trybie bezczynności. Oprócz niskiego zużycia energii, nowy komputer z serii ZBOX Mini PC charakteryzuje dużymi możliwościami podłączeniowymi, w tym dysponuje aż pięcioma portami USB, czytnikiem kart SDXC, gniazdem słuchawkowym i mikrofonowym, dwoma portami Gigabit Ethernet, bezprzewodowym modułem sieciowym 802.11ac i Bluetooth 5.0. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu, podłączyć można do niego dowolne urządzenie peryferyjne lub zapewnić łączność niezbędną do wykonywania codziennych zadań.

  • Elastyczność wyświetlania obrazu

Nowy komputer z serii ZBOX Mini PC wyposażony został w różnego typu wyjścia wideo, w tym w złącza DisplayPort, HDMI i VGA. Bez problemu możesz cieszyć się obrazem o rozdzielczości 4K, który wyświetlany jest z częstotliwością 60 Hz, a także rozszerzyć generowany widok na maksymalnie trzy wyświetlacze. Z kolei, dzięki kompatybilności z systemem montażowym VESA, zapewniono komputerowi wyjątkową wszechstronność i mobilność, które pozwalają umieścić go i zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

  • Urocze wzornictwo o strukturze plastra miodu

Ten wyjątkowo cichy komputer odziedziczył swój matowy, czarny wygląd oraz stylistykę powierzchni obudowy przypominająca strukturę plastra miodu, wprost po bestselerowej rodzinie chłodzonych pasywnie miniaturowych pecetów z serii C. Starannie opracowana konstrukcja systemu chłodzenia komputerów z serii ZBOX CI329 nano, wraz z unikatową, umożliwiającą swobodny przepływ powietrza powierzchnią obudowy, pozwala na uwolnienie całej mocy drzemiącej wewnątrz procesora bez konieczności korzystania z wentylatorów. Ta niezwykła konstrukcja, zapewnia również doskonałe odprowadzanie ciepła, gwarantując przy tym, że zewnętrzna powierzchnia obudowy będzie cały czas chłodna, nawet przy pełnym obciążeniu.

  • Łatwe dostosowywanie

Dzięki beznarzędziowemu dostępowi do gniazd pamięci SO-DIMM i 2,5-calowej kieszeni HDD/SSD, możliwa jest łatwa i szybka modernizacja bądź rozbudowa tego komputera klasy Mini PC. Konfiguracja sprzętowa modeli z serii PLUS i Windows 10 Home* pozwala również na bezproblemowe wykonywanie codziennych zadań.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe