agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ZOWIE XL2411P - popularny 144 Hz monitor dla e-sportu

ZOWIE XL2411P - popularny 144 Hz monitor dla e-sportu

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2017-11-24 07:12:00

Monitor ZOWIE XL2411P jest następcą popularnego wśród graczy monitora ZOWIE XL2411 wyposażoną gniazdo sygnałowe Display Port (DP1.2) i funkcję Color Vibrance umożliwiającą prostą i szybką zmianę nasycenia kolorów obrazu. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

20 stopniowa regulacja jaskrawości (nasycenia) kolorów - dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (nasycenia) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza. Black eQualizer - funkcja „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach 
np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu - XL2411 umożliwia precyzyjną regulację położenia ekranu w pionie w zakresie 130 mm. Regulacja pochylenia matrycy do przodu (5°) i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu. 

Low Blue Light i Flicker-Free - w trosce o jak najmniejsze męczenie wzroku w monitorze zastosowano niemigoczące podświetlenie ekranu LED (Flicker-Free) i technologię ocieplenia obrazu (Low Blue Light) polegającego na usunięciu szkodliwej dla oczu niebiesko-fioletowej składowej widma. Efekty działania tych rozwiązań zauważalne są przy wielogodzinnej pracy lub graniu.

Monitor ZOWIE XL2411P jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1099 zł. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

źródło: benq/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe