agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ZTE Grand X In z darmową nawigacją NaviExpert dla klientów sieci Euro (wideo)

ZTE Grand X In z darmową nawigacją NaviExpert dla klientów sieci Euro (wideo)

GSM / Aplikacje / 2012-12-14 10:28:00

ZTE Poland wprowadziła do oferty sieci Euro RTV AGD swojego high endowego smartfona Grand X In za 999zł z trzymiesięczną wersją testową nawigacji NaviExpert w prezencie. Najnowszy smartfon Grand X In, wyposażony w wydajny procesor Intel Atom, 4.3-calowy wyświetlacz QHD oraz przydatne funkcje, takie jak DLNA czy łączność HSDPA, dostępny jest w sklepach sieci Euro RTV AGD.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

"Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zakup smartfona Grand X In oferujemy użytkownikom w prezencie darmową licencję na nawigację NaviExpert. To już kolejna udana współpraca między naszymi firmami. Na początku roku wprowadziliśmy do sprzedaży model Libra z preinstalowanym oprogramowaniem nawigacyjnym NaviExpert" - podkreśla Paweł Dwornik z ZTE Poland.

Aby skorzystać z bezpłatnego, trzymiesięcznego testu nawigacji, wystarczy kupić model Grand X In w jednym ze sklepów sieci Euro RTV AGD lub przez Internet, następnie pobrać aplikację na smartfona ze strony getne.pl i zainstalować oprogramowanie. Aktywacja darmowego abonamentu nawigacyjnego nastąpi podczas pierwszego wytyczenia trasy. Więcej o produkcie na stronie.

  • Cena: 999 zł brutto
     

źródło: zte/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe