agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Zyskaj jeszcze więcej – z produktami marki Candy

Zyskaj jeszcze więcej – z produktami marki Candy

DUŻE AGD / Piekarniki / 2023-07-18 10:33:08

Sezon wakacyjny sprzyja remontom i wymianie urządzeń na nowe. Warto korzystać ze specjalnych okazji, które mogą wpłynąć na oszczędności. Marka Candy rozpoczęła właśnie akcję promocyjną. Każdy użytkownik, który zakupi produkt Candy, podzieli się opinią na jego temat, a następnie zarejestruje się na stronie, może otrzymać nawet do 1400 zł zwrotu na konto. Dodatkowo, producent daje możliwość darmowego testowania produktów przez 45 dni. Jakie urządzenia objęte są promocją?

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Piecz zdrowo bez dodatku tłuszczu z Candy Cook Light

Produkty Candy cechuje włoski styl, łatwe użytkowanie i energooszczędność. Promocją objęte są  między innymi płyty grzewcze, okapy, piekarniki, mikrofalówki i zmywarki. Warto zwrócić uwagę na piekarnik Candy Cook Light FIDCP N625 L, który pozwala gotować zdrowiej ograniczając użycie oleju lub tłuszczu. Połączenie grilla z nowatorską pracą wentylatora skraca czas pieczenia i sprawia, że więcej wilgoci pozostaje w przygotowywanych potrawach, czyniąc je zdrowszymi i bardziej soczystymi. Ponadto, użytkownik może skorzystać również z automatycznych programów między innymi do przygotowania pizzy, grillowania, pieczenia bez tłuszczu czy szybkiego podgrzewania. Oświetlenie we wnętrzu pozwala w łatwy sposób monitorować efekty, natomiast prowadnice teleskopowe ułatwią bezpieczne wyciąganie gorących blach. Na koniec wystarczy użyć programu czyszczenia hydrolitycznego lub pyrolitycznego, by piekarnik był czysty i gotowy do ponownego użycia.

Zmywarka do zadań specjalnych

Zmywarka Candy RapidO CI 3E6L0W określana jako najlepsza w swojej klasie to kolejne urządzenie w specjalnej ofercie Candy. Posiada dużą pojemność, która jest wynikiem większego o 11% wnętrza, w porównaniu do standardowych zmywarek. Pozwala to bez problemu czyścić nawet te naczynia kuchenne o większych rozmiarach takich jak blachy z pierkarnika. Z pewnością będzie nieocenionym wsparciem po każdych kuchennych rewolucjach. Dodatkowym atutem tego modelu są bardzo szybkie cykle (między innymi trwający zaledwie 49 minut), programy ekonomiczne i higieniczne przeznaczone do dezynfekcji naczyń w temperaturze 75°C. Jak większość urządzeń Candy, zmywarka RapidO CI 3E6L0W współpracuje z aplikacją hOn. Dodatkowo, w smartfonie można uruchomić funkcję Snap&Wash. Wystarczy zrobić zdjęcie wypełnionych naczyniami koszy, a automatyczne wykrywanie ilości, rodzaju i położenia naczyń, dobierze najlepsze parametry zmywania. Zmywarka Candy RapidO napędzana jest silnikiem bezszczotkowym Speed-Drive Inverter, który jest w stanie zwiększyć wydajność zmywania, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Emisja dźwięku podczas pracy zmywarki nieprzekracza poziomu 46 dB, zatem urządzenie będzie pracować bardzo cicho również w nocy.

W akcji promocyjnej Candy im większa wartość zakupu, tym większy zwrot na konto. Warto zatem przyjrzeć się pełnej liście urządzeń objętych promocją, która dostępna jest w regulaminie akcji. Promocja trwa od 10.07.2023 roku i kończy się w dniu 17.09.2023 roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe